Vyhľadávanie
V ponuke je 214 nehnuteľností.

Slnečný 1 izbový štartovací byt s vysokými stropmi v novostavbe

Cena:
64 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Stará Vajnorská
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 25 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: AA1111
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Starej Vajnorskej.  

Dispozícia a technické špecifikácie:

Pekný slnečný 1 izbový byt sa nachádza na prvom poschodí z troch v trojročnej novostavbe. Pôvodná tehlová budova prešla v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou. Byt ma tri veľké plastové okná, vysoký strop 3,5 m, plávajúce podlahy, tri radiátory s termohlavicami , samostatný merač tepla, vody a elektriny. Televízia Magio + internet (kábel aj Wifi). Kúpeľňa je spojená s WC a nachádza sa v nej vaňa. Mesačne náklady vo výške 65 eur (suma zahŕňa všetko). Bezproblémové parkovanie pred domom. Tichí a slušní susedia, vchod zabezpečený elektrickým čipom.

Byt sa predáva zariadený, v kuchyni kuchynská linka IKEA - plne vybavená, chladnička, mikrovlná rúra, mini rúra, dvojplatnička, kanvica , pračka, vysávač, , rozkladacia sedačka, televízor Samsung, skrine (5 ks), stôl s dvoma stoličkami a iné vybavenie.

V blízkosti sa nachádzajúcu reštaurácie a obchody, nákupne stredisko Avión, OC Palace Shopping a Polus, potraviny Tesco, Lidl , Kaufland, rekreačná oblasť Zlaté piesky a Kuchajda. V tesnej blízkosti domu zástavka MHD bus aj električka (4), rýchle napojenie na obchvat a výpadovky smer TT ,PK.

Byt je v osobnom vlastníctve, zapísaný v LV ako bytový priestor. Možnosť kúpiť na HÚ.


Cena nehnuteľnosti je 64.900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 66.900,-Eur celkom.

Kontakt: Vladimír Pokorský, vladimir.pokorsky-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0903 427 405

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Vladimír Pokorský, vladimir.pokorsky-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0903 427 405

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Pokorský
Telefón:0903427405
E-mail:vladimir.pokorsky-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Tichá lokalita - 3 izb. byt s garážovým státím

3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto (okres Bratislava III)

Ružinov 2 izb byt s balkónom

2 izbový byt Bratislava-Ružinov (okres Bratislava II)

2 samostatné izby - Ružinov

2 izbový byt Bratislava-Ružinov (okres Bratislava II)

Kanadský zrub - Banská Štiavnica - časť Štefultov

Chaty a rekreačné objekty Ilija (okres Banská Štiavnica)
Všetky TOP ponuky