Vyhľadávanie
V ponuke je 252 nehnuteľností.

Priestranný 3 izbový byt s balkónom

Cena:
600,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Na Križovatkách
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 81 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: AA1369
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt s rozlohou 81,41 m2 (z toho balkón 2,5m2) na ulici Na križovatkách v Bratislave – Trnávke. Byt je kompletne zariadený, v troch miestnostiach sa nachádzajú vstavané skrine. Byt má priestrannú vstupnú halu, dve samostatné izby orientované na severovýchod, kúpeľňu a samostatné WC, obývačku s čiastočne oddelenou kuchyňou s komorou a východom na balkón orientovaný na juhozápad. Súčasťou vybavenia je tichá klimatizácia Samsung, veľká chladnička s mrazničkou Bosch, káblové pripojenie na internet a murovaná pivnica na prízemí. Bytový dom má samostatný udržiavaný dvor, v blízkosti sú dostupné detské ihriská. V okruhu cca 3 minúty chôdze je trolejbusová a autobusová zastávka s dobrou dostupnosťou do mesta, v pešej dostupnosti sa nachádza lekáreň, Lidl, Avion, Ikea a iné. Byt je voľný okamžite.

Cena prenájmu je 600Eur + 150-200Eur energie (podľa počtu osôb)

Kontakt: Martina Leštinská, martina.lestinska-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0949 612 488

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Martina Leštinská
Telefón:0949612488
E-mail:martina.lestinska-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Chata - Kanadský zrub v Banskej Štiavnici - časť Štefultov

Chaty a rekreačné objekty Ilija (okres Banská Štiavnica)

garážové státie

Malé objekty, garáže Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

Nadštandardný 4 izbový dom v Jarovciach

Domy a vily Bratislava-Jarovce (okres Bratislava V)
Všetky TOP ponuky