Vyhľadávanie
V ponuke je 275 nehnuteľností.

Priestranný 1 izbový byt v pokojnej lokalite s výhľadom do parku

Cena:
76 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Vrakuňa
Ulica: Vážska
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 36 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: AA1710
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Vážskej ulici.  

Dispozícia a technické špecifikácie:

Dobre dispozične riešený 1-izbový priestranný byt v obnovenom bytovom dome v tichej a príjemnej lokalite plnej zelene. Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, väčšej obývačky, samostatnej murovanej kúpeľne a zvlášť WC. Je situovaný v pokojnej a slušnej lokalite Dolných honov – Vážska ulica, Bratislava II. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a záložných práv. Byt sa nachádza na 1.p zo 4., ide o zvýšené poschodie s orientáciou na SV a nádherným výhľadom do parku, kde je veľa zelene, ticho a pokoj. Pod bytom sú vykurované spoločné priestory, využívané na odkladanie bicyklov. K bytu prislúcha aj priestranná latková pivnica na prízemí domu. Plocha bytu vrátane príslušenstva je 36,13 m2.
Byt Vás očarí svojím priestorom, príjemnou atmosférou s ďalšími výhodami:
- plastové okná v obývačke a v kuchyni so žalúziami, ešte v záruke,
- elegantná kuchynská linka so sklokeramickou doskou Whirlpool, elektrickým sporákom Whirlpool, digestorom, veľkou kombinovanou chladničkou a mrazničkou Samsung a mikrovlnou,
- parkety v obývačke, kuchyni aj na chodbe.
- murovaná kúpeľňa s práčkou,
- vymenené rozvody na teplú a studenú vodu,
- spotreba tepla a vody je meraná pomerovými meračmi tepla a vodomermi na TV a SV,
- byt je zateplený aj odspodu (od pivničných i spoločných priestorov),
- na medziposchodí je k dispozícii uzamykateľný balkón, ktorý využívajú iba 2 susedia.
Bytový dom:
Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou – kompletné zateplenie obvodového plášťa a strechy, renováciou spoločných priestorov, vonkajších schodov zo strany parku, v dome sú vymenené plastové okná na schodiskách, pivníčných priestoroch a balkónoch. Dom má dva vchody – zo strany parku aj zo strany cesty, ktoré sa riadne uzamykajú. Kontajnerové stojisko patriace k bytovému domu je uzamykateľné.
Lokalita:
Kompletná občianska vybavenosť, tiché prostredie, výborný prístup do centra mesta cca. 10 min. autom,18 min. MHD. Parkovanie ako aj zástavka autobusov a trolejbusov v blízkosti domu. V okolí je množstvo zelene, detské ihriská, škôlky, školy, zdravotné stredisko, reštaurácie, pizzerie, nákupné centrá, pošta, najlepšia zmrzlina v meste, lesopark, Malý Dunaj. 

 

Cena nehnuteľnosti je 76.900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 78.900,-Eur celkom.

Kontakt: Lukáš Garaj, lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0918 203 497

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Lukáš Garaj, lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0918 203 497

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

Maklér:

makler
Maklér:Lukáš Garaj
Telefón:0918203497
E-mail:lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

1 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

1 izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

garážové státie

Malé objekty, garáže Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

Chata - Kanadský zrub v Banskej Štiavnici - časť Štefultov

Chaty a rekreačné objekty Ilija (okres Banská Štiavnica)
Všetky TOP ponuky