Vyhľadávanie
V ponuke je 168 nehnuteľností.

1 izbový byt v Dúbravke

Cena:
87 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Nejedlého
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 38 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 12
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: LG432
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Nejedlého ulici.  

Dispozícia a technické špecifikácie:

Výmera bytu je 38 m2, nachádza sa na 12 p./12 zatepleného panelového domu s dvomi novými výťahmi. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, v chodbe 2 x rolldoor, zánovná kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC samostatné. Mesačné náklady sú 72,- + energie. Byt je svetlý otočený na juh. Jediný priamy sused dole. Všetci susedia sú priateľskí nekonfliktní. V izbe bola renovovaná, tepelne a zvukovo izolovaná podlaha. Plastové okna prešli servisom a sú v skvelom stave takisto bola nanovo spravená výpravka okien. Nehnuteľnosť je bez nutnosti ďalších investícii. Z bytu je jednoducho dostupná loggia, ktorá patri k spoločným priestorom bytového domu. Byt je atraktívny aj vďaka výbornému výhľadu. Byt je možne predať v zariadenom alebo nezariadenom stave podľa dohody a potrieb nového majiteľa + dohoda na cene. (Umývačka riadu - v záruke, pracka- v záruke, chladnička, zdvihnutá posteľ, rolldoor, gauč a iné). V okolí kompletná občianska vybavenosť: MHD, OD Saratov, zdravotné stredisko, škola, škôlka, reštaurácie.

Cena nehnuteľnosti je 87.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 89.000,-Eur celkom.

Kontakt: Lukáš Garaj, lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0918 203 497

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Lukáš Garaj, lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0918 203 497

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

Maklér:

makler
Maklér:Lukáš Garaj
Telefón:0918203497
E-mail:lukas.garaj-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Elegantný 6 izb. byt v Tichej lokalite Dúbravky

5 a viac izbový byt Bratislava-Dúbravka (okres Bratislava IV)

Chata - Kanadský zrub v Banskej Štiavnici - časť Štefultov

Chaty a rekreačné objekty Ilija (okres Banská Štiavnica)

Pozemok vhodný pre výstavbu dvoch RD

Domy a vily Bratislava-Devínska Nová Ves (okres Bratislava IV)
Všetky TOP ponuky