Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.

Priestranný 5-izbový Rodinný dom v blízkosti centra a Slnečných jazier

Cena:
250 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Jasná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 248 m2
Plocha pozemku: 375 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: MC2233
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľký 5 izbový rodinný dom priamo v Senci.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 248 m2 je postavený na pozemku o rozlohe 375 m2.

Dom je situovaný len približne 1km od pešej zóny v centre mesta a len 500m od Slnečných jazier.

Dispozícia domu:

Prízemie: obývacia izba spojená s kuchyňou vrátane jedálenského kútu, spálňa a kúpeľňa spojená s toaletou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu situovanú v zadnej časti pozemku za domom.

Poschodie: chodba, 3x samostatná nepriechodná izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňa a oddelená toaleta. Na poschodí sa nachádzajú dva veľké balkóny, jeden prístupný z dvoch izieb a druhý prístupný z tretej izby a kuchyne.

Suterén: dom je celý podpivničený, pričom je suterén rozdelený na jednu veľkú miestnosť, ktorá zaberá polovicu plochy suterénu, ďalšiu samostatnú miestnosť, technickú miestnosť, kde je umiestnený kotol, miestnosť určenú ako práčovňa (nedokončená), chodba a skladovacie priestory momentálne využívané ako špajza.

Inžinierske siete: elektrická energia, mestská voda, plyn a kanalizácia, ktorá odstráni problémy a náklady súvisiace údržbou žumpy.

Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a kúrenie je na prízemí podlahové a na poschodí sú radiátory.

Dom je kompletne klimatizovaný aj na prízemí aj na poschodí a nad terasou je namontovaná markíza s automatickým systémom zaťahovania, v prípade zhoršenia poveternostných podmienok.

Vzhľadom na to, že tento rodinný dom bol pôvodne plánovaný ako viacgeneračný, jeho dispozícia umožňuje jednoduché rozdelenie na dve samostatné, plnohodnotné bytové jednotky plus suterén so samostatným vstupom, ktorý by bolo možné takisto zobytniť.

Rodinný dom disponuje aj veľkou dvojgarážou s elektrickou bránou a dvomi vstupnými bránami na diaľkové ovládanie pre pohodlné parkovanie dvoch áut.Okresné mesto Senec sa nachádza približne 20 kilometrov od Bratislavy a približne 24 kilometrov od Trnavy. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, niekoľko materských a základných škôl, množstvo nákupných možností, pošta aj banky.

Dopravné spojenie poskytuje možnosť využitia železničnej a autobusovej prepravy a zároveň sú dostupné dve priame napojenia na diaľnicu D1, alebo využitie cesty I. triedy I/61 smer Bratislava alebo Trnava.

 

Cena nehnuteľnosti je 250.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Michal Čutora
Telefón:0911854863
E-mail:michal.cutora-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.