Vyhľadávanie
V ponuke je 47 nehnuteľností.

2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Cena:
400,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Most pri Bratislave
Ulica: Družstevná
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 45 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: MC2246
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na dlhodobý prenájom byt 2 + 1 na Družstevnej ulici v Moste pri Bratislave. Byt sa nachádza v tehlovom jednoposchodovom bytovom dome na 1. poschodí. Byt je po komplexnej rekonštrukcii ukončenej v roku 2015. Byt má nové plastové okná, bezpečnostné dvere, nové elektrické rozvody - vlastné plynové vykurovanie , vrátane prípravy TUV, kompletne novú na mieru vyrobenú kuchynskú linku vrátane nového plynového sporáka , el. rúry a digestora , nové samostatné WC, novú kúpeľňu so sprchovacím kútom a el. podlahovým kúrením, drevené podlahy vo vstupnej časti a kuchyni, vlastnú pivnicu v suteréne domu. Bytový dom má vlastné vonkajšie plotom uzatvorené parkovanie. Byt je orientovaný na juho - západ s výhľadom na BA, nachádza sa v tichej časti centra obce.

Voľný od 13.1.

Cena prenájmu je 400Eur + 100Eur energie

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-artegos.eu

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Michal Čutora
Telefón:0911854863
E-mail:michal.cutora-ZVNC-artegos.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.