Vyhľadávanie
V ponuke je 64 nehnuteľností.

Služby pre Vás od realitnej kancelárie ARTEGOS

 

Profesionalita . Spoľahlivosť . Spokojnosť

            Nie je náhoda, že tieto tri slová máme v našom logu. Najlepšie vystihujú filozofiu realitnej kancelárie ArtegosProfesionálnym prístupom k predaju vytvárame najlepšie predpoklady na to, že sa môžete na nás spoľahnúť. Výsledkom je Vaša spokojnosť, a to je pre nás to najdôležitejšie.

 

Profesionálna prezentácia

           Profesionálne a kvalitne spracovaná prezentácia Vašej nehnuteľnosti zverejnená a aktualizovaná na  desiatkach realitných portálov zabezpečí maximálne zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti. Vytvoríme 3D vizualizáciu interiéru pre lepšiu predstavu budúceho majiteľa o dispozícii a možnostiach nehnuteľnosti. 

 

Inovatívny predaj

            Dnes nestačí  zostať len pri pasívnej inzercii. Disponujeme širokou databázou potencionálnych záujemcov, Vaša nehnuteľnosť je okamžite ponúkaná reálnym klientom.  Ak chceme byť pri predaji úspešní, nestačí nehnuteľnosť len pekne nafotiť, napísať príťažlivý popis, a inzerát zavesiť na realitné portály. Naša práca pri prezentácii Vašej nehnuteľnosti týmto krokom nekončí! Pre nás je marketing podstatne viac.

 

Financovanie

               Spolupracujeme s niekoľkými finančnými poradcami, ktorí  Vám zabezpečia kompletný servis spojený s financiami.  V prípade, ak sa rozhodnete pre pomoc s financovaním, získate nasledovné výhody:

  • Táto služba je zadarmo.
  • Šetríte čas, naši finanční poradcovia spolupracujú zo všetkými bankami. Pripravia niekoľko ponúk šitých na mieru pre Vás.
  • Naši finanční  poradcovia pre Vás získajú najvýhodnejšie podmienky. Netýka sa to len úroku, ale aj poplatkov spojených s čerpaním úveru.
  • Znalecký posudok máte zdarma, čím ušetríte finančné prostriedky.
  • Finanční poradcovia sú Vám plne k dispozícii počas celej doby splácania. Môžete sa na nich kedykoľvek obrátiť. 

 

Tím ľudí

              Každý maklér Artegos spolupracuje s celým tímom realitnej kancelárie. Tento tím v sebe zahŕňa obchodného manažéra, ktorý koordinuje celý proces predaja a má na starosti spôsob prezentácie nehnuteľnosti, právnik, finančný poradca, a vedenie realitnej kancelárie.

 

Právny servis

            Všetky zmluvy potrebné k predaju, zabezpečujú naši právnici. O všetkom budete informovaní, zmluvy Vám budú doručené v dostatočnom predstihu.

 

Poplatky a popredajný servis

             Hradíme poplatky spojené s právnym servisom a prevodom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť bude protokolárne odovzdaná, a pomôžeme aj s prehlásením energií. 

 

Vždy niečo naviac

               

TOP
ponuka

ÚTULNÁ garsónka pri Trnavskom Mýte

Garsónka Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I)

3i byt v pôvodnom stave

3 izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

VÝHODNÁ garsónka

Garsónka Miloslavov (okres Senec)

ZARIADENÁ garsónka v novostavbe

Garsónka Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)
Všetky TOP ponuky